Novinky

Guild sraz 3.0
Pokud o tom ještě někdo neví, tak od pátku (20.7.2012) do neděle probíhá třetí oficiální guild sraz. Sejdeme se opět v Jihlavě v Holandu (Union Bar) a tam se opět zformujem k hromadnému přesunu na Pávov. Více info na facebooku - skupina automatizovaní dobrmani nebo u mě - kontakt - Sanka Coffee

Přidal: Sanka Coffee 17.7.2012
Videa
Tady je pro připomenutí pár videí:
Přidal: Skull55 9.3.2012
Forum
Vzhledem k tomu, že se nám na foru množí spamboti, tak uživatelé bez skupiny mají přístup na forum jen pro čtení. Pokud někdo zapomněl svoje heslo nebo jste nový uživatel, tak mě prosím kontaktujte na E-mail Sanka.Coffee@seznam.cz nebo na ICQ 315299703. Po domluvě vám dám nové heslo, případně povolím psaní příspěvků.
Přidal: Sanka Coffee 18.1.2012
SunMote
SWP DKP se ruší, protože SWP trash se chodí na roll. Hráči co ještě nějaké SWP DKP mají si můžou zbylé DKP utratit (50/ks). Nově se budou DKP rozdělovat stylem "kdo dřív příde, ten dřív mele". Pořadník je zde na webu, tak se zapisujte. Podmínkou je, že musíte být v Dobrmanech, mít equip na který sunmotky chcete nastavený v bidování a nesmíte být s DKP v záporných číslech.
Přidal: Sanka Coffee 24.3.2011
Návod
Bohužel, jsem byl nucen pustit ven ne zcela hotové profily, aby se odchytaly chyby a pořádně to otestovalo. S tím souvisí i nepřehlednost nového systému, takže tady je stručný návod.

V pravém horním rohu, je odjakživa tlačítko profil. Tam si založte postavu. Dávejte pozor při vytváření, zejména na jméno, to je propojené s velkou částí webu (včetně DKP) a nemuselo by vám vše fungovat jak má, proto je nutné napsat jméno přesně jak ho máte ve hře včetně velkých a malých písmen. 
Poté klikněte na tlačítko upravit postavu, kde lze změnit preQuesty a profese. Nelze postavy mazat, ani přejmenovat. Dále tam můžete založit equipy, tzn. k postavě přiřadíte equip, který máte a chcete se za něj přihlašovat na raidy. Poté se vám v nastavování bidování daný equip zobrazí. Tam se dostanete opět přes profil.
POZOR! Tato sekce je nejdůležitejší z celého profilu. Zde si můžete nastavit maximálně 2 equipy na které pak můžete regulérně bidovat. Je jedno jestli si oba dáte na jednu postavu nebo je rozdělíte mezi 2. Doporučuji mít 1 equip na ranged dps nebo heal, poté je vaše šance se dostat na raidy vysoká. Při vybírání buďte opatrní, toto nastavení už nelze změnit.

Další částí je náhled na postavu, kde se vám zobrazí vaše postava a vy si na ní můžete nastavit equip jaký má. Později přibudou i talenty a další vychytávky. Tato sekce je nepovinná, pouze to zvýší šanci že nebudete v raidu nahrazeni, protože raid leader se může podívat co máte na sobě, popř. na altech a přeřadit vás na alta (funkce v novém kalendáři). Databáze itemů se musí plnit ručně a z časových důvodů tam jsou zatím jen T6 sety na priesty, brzy se tma začnou objevovat další itemy.
Přidal: Sanka Coffee 15.3.2011
Profily
Byly nahrány nové profily. Bohužel vaše staré postavy nešly zachránit, jsou pouze zazálohované pro případ návratu k starým profilům. Toto je velký zásah do webu a pár sekcí ještě nefunguje jak má. Veškeré chyby hlašte na foru do sekce BUG REPORT. 

Součástí nových profilů je i jakási ruční armory (equipy nastavujete sami). Databáze armory ještě není zcela naplněná, proto se neděste, když nenajdete své itemy. Toto není povinné a je to jen orientační údaj pro raid leadera při přesouvání lidí v kalendáři, ale zvýší vám to šanci, že nebudete přesunuti na čekačku. Vy si pouze musíte znovu založit postavy, aby jste se mohli přihlásit do kalendáře a nastavit si bidování na 2 equipy. POZOR: Toto nejde změnit. Bez nastaveného bidování nebudete moci bidovat. Další update proběhne snad brzy, kdy budou nahrány opravy sekcí provázaných s profily a hlavně nový propracovanější kalendář.
Přidal: Sanka Coffee 6.3.2011
Mystiq web
Web konečně jede, ikdyž ne zcela funkčně, ale pro administraci to stačí. Žádosti o skupinu jsou vyřízeny.
Přidal: Skull55 5.3.2011
Nepřidělování skupin
Protože je mystiq web mimo provoz (nefungují podpisy), tak nemáme podle čeho potvrzovat skupiny. Jakmile web opět nahodí, tak budou skupiny potvrzeny/zamítnuty.
Přidal: Skull55 3.3.2011
Něco k zamyšlení...
Lidi WoW je jen hra a poslední dobou pozoruji, že to trochu moc žerete. Takže bych vám doporučoval se trochu vzpamatovat. Hádat se kvůli kravinam nemá smysl, hlavně je to jen hra! Dále se tu rozmohl fenomen jebání lidí za to, že maj i real life, nevim jestli vám to nedošlo, ale WoW neni stvořený k tomu, aby se u toho sedělo 24/7. Doufam že si to vemete k srdci a vzpamatujete se.
Přidal: Sanka Coffee 12.2.2011
Volno
Do středy je vyhlášeno vlno, potože co sme mohli sme zabili. Tento čas využijte k dodělání shadow rezit equipů do BT. Tanci by si mohli udělat fire rezit equipy a hlavně si udělejte enchanty a sockety kde nemáte, protože bez toho nepudete raidy!
K tomuto účelu zítra otevřu enchanterský slot v bance.
Ostatní se věnujte svým nejdražším, popřípadě dobře vychlazenému pivu.

Dále se mi na foru množí žádosti o skupiny. Pokud nemáte tady na webu (forum a web má společné účty) vyplněný profil, tzn. založené postavy, tak vás nemám podle čeho identifikovat a takové žádosti zamítám.
Přidal: Sanka Coffee 1.2.2011
Progress
Tvrdá dřina přináší své ovoce. Illidan down na první pokus a Kalecgos na čtvrtý pokus. Ještě trochu dobrat equip a dem Brutala!
Přidal: Sanka Coffee 31.1.2011
Update webu
Na forum byly nahrány avatary těm, kteří žádný nemají. Funkce je automatická, takže se mohlo stát, že některým z vás to avatar také přepsalo. Stačí ho znovu nahrát. Všem se omlouvám za vzniklé potíže.

Dále na foru v sekci oznámení je zápis z poslední porady. Projednalo se toho opravdu hodně, takže doporučuji si to přečíst, protože neznalost pravidel neomlouvá. Brzy to bude připsáno i do pravidel zde na webu. 

Přeji hezký den
Přidal: Sanka Coffee 29.1.2011
Spojení DKP
Pro usnadnění života DKP leaderů i vašeho jsme spojili DKP altů a mainů. Tzn. Vaše DKP jsou sdílené a je jedno, za co jdete a co bidujete (pravidla pro bidování jsou i nadále stejná). Portování postav na bidování je zakázáno, výjimka je pouze v případě že daný item nikdo nechce. Takže, aby jste si mohli bidnout item, tak musíte v raidu být a aby jste tam mohli být, tak musíte mít odpovídající equip. Tím pádem se hráči s menším počtem DKP nemusí až tolik bát, že jim s altem vybere itemy někdo kdo chodí T6 raidy. Navíc DKP leader má stále právo item nevydat.

O přiřazení altů k main postavám si žádejte na forku v příslušné sekci (na postavách už musíte mít nějaké DKP, jinak přiřazení není možné).
Přidal: Sanka Coffee 11.1.2011
Vykročení do nového roku
Dneska se moc nezbořte a do nového roku vykročte tou správnou nohou!

Přidal: Sanka Coffee 31.12.2010
Šťastné a veselé
Krásné prožití Vánočních svátků a hodně štěstí v roce 2011 i na Azerothu přeje guilda Automatizovaní Dobrmani.

Přidal: Sanka Coffee 24.12.2010
Update webu
Na webu přibylo pár věcí. Nově je tu sekce kontakt, FAQ (často kladené otázky), který budu ještě doplňovat a Sun Mote, kam si můžete psát žádosti o Sun mote. Dále jsem odebral sekci galerie, protože blbne a pracuju na jejím kompletním předělání (talenty a taktiky jsou teď priorita).
Přidal: Sanka Coffee 17.12.2010
Kalendář v.2.2
Jelikož jste začali využívat čekačku jinak, než za jakým účelem byla vytvořena, tak kdo počínaje dneškem nevyplní do poznámky i důvod proč je na čekačce, tak ztrácí možnost se na čekačce zamknout a raid leader ho může v případě potřeby přesunout do raidu => Po přesunu jste povinni se dostavit a v případě že se nedostavíte v čas, bude vám strženo 50DKP. O přesunu budete informováni zprávou v kolonce oznámeni (levý soupec nad kalendářem).
Přidal: Sanka Coffee 29.11.2010
Hodnosti ve Štěňatech a další
Dnes se CLka konečně dočkaly a vytvořil jsem jim vlastní hodnost i ve Štěňatech. Tuto hodnost prozatím nemá nikdo (nevim jaký máte nicky altů). Proto si o povýšení pište.

Dále byla omezena možnost psaní do note. V officer note jsou poznámky pro důstojníky a CL (nejsou vidět). Note bude sloužit na PreQ -> lidi si budou muset psát o přepsání PreQestů a stecializace (jako u Dobrmanů). Dále se položka note rozšiřuje o resist eqip - značí se prvním písmenem (popřípadě dvěmi).

Pokud máte v Dobrmanech hodnost důstojníka tak si o ni řekněte i ve Štěňatech.

Dále oznamuji, že jsem se vrátil na funkci GuMa (víc na fóru).
Přidal: Skull55 27.11.2010
Kalendář v.2.1
Proběhl debug kalendáře. Teď by už vše mělo fungovat tak jak má. Dále byla do kalendáře implementována podmínka pro přihlášení do raidu. do T6 raidů se mohou hlásit pouze dobrmani na ostatní raidy i Štěňata. Tato podmínka je řízena skupinami z fora. Takže ti co jsou nezařazení, ať na foru kliknou na Uživatelský panel -> Skupiny -> a tam se zařadí do skupiny do které patří. Do 24h bude přihláška potvrzena správci skupin. Pokud nevíte jestli už někde jste, tak to zjistíte následujícímy způsoby:
1) Nepůjde se vám přihlásit do raidu.
2) Po zalogování a vstupu na web na vás vyskočí výstražné okno. (pokud máte web uložený v záložkách, tak se tak pravděpodobně nestane. Adresa musí končit na .../index.php)
3) Každou neděli a středu o půlnoci jsou tito uživatelé informování zprávou, která se objeví v pravém sloupci nad kalendářem v sekci oznámení.
Přidal: Sanka Coffee 24.11.2010
Kalendář v.2.0
Tak sem se překonal a máme tu novou verzi kalendáře. Případné chyby hlašte na forku. Přeju hezký den.
Přidal: Sanka Coffee 22.11.2010
Wotlk na Mystiqu
Doporučuju přečíst a zarídit se podle toho.

www.mystiq.org
Přidal: Skull55 12.11.2010
Itemy na dis a note
S okamžitou platností platí, že pokud někdo veme item na disenchat a nemá hodnost enchanter (nebo vyšší - Sanka) tak mu budou za item odečteny DKP (minimální bid pokud item zničí a surky dá enchaterovi, 2* minimální bid pokud surky nepředá). Enchater samozřejmě item zničí a surky hodí do GB.

Pokud nemáte v note (u dobrmanů, u štěňat v officer note) napsaný preq a talenty (- na určení main specializace) tak nemáte nárok na jakýkoliv item z raidu za normální cenu, ale za dvojnásobek protože se o bere jako item na ofspec.
Přidal: Skull55 31.10.2010
Podprase
Nejspíš ste si všimli že začali důstojníci rozdávat prasátka... pokud se tak stane i vám znamená to že máte něco špatně s (u štěnat) Offi note a (u dobrmnaů) note... proto jakmile uvidíte on line nějakého moderátora, poskoka krav krávy malované nebo božskou krávu... neprodleně jim napište svoje pre q a talenty... mile rádivám pak prasátko sundají... 
Přidal: Zenekfail 22.10.2010
11. 10. 2010
Oznámení vedení na forku... všichni povině číst oznámení vedení. Pokud budou připomínky pište to důstojníkům do pošty na webu. 

Do 19.10. 23:59:59 můžete psát svoje názory na důstojníky Destrovi (na fóru pod jménem Skull55) do pošty s předmětem "Důstojníci", je to částečně anonymní (vidim vaše méno ale dál ho šířit nebudu).
Přidal: Skull55 12.10.2010
BT pro dobrmany otevřen
Dnes padl 1 boss v BT v počtu 20 lidí... (není to zas tak špatnej výkon na první pokus, jen jeden wipe) tak snad to takhle pude i dál... Good hunting
Přidal: Zenekfail 5.10.2010
Mystiq sraz
Jednou za čas se v Brně konná Mystiq sraz (9.10 od 19:00). tak jsme si řekli, že tam Dobrmani nemůžou chybět. Informace najdete zde na Mystiq foru. Kdo by měl zájem se k nám připojit, tak napište vedení guildy ve hře nebo na našem forku.
Přidal: Sanka Coffee 3.10.2010
Azgalor
Dnes v 22:28 byl zabit Azgalor a byly rozdány první T6 tokeny. Poté jsme se byli nuceni stáhnout do základny elfů, kde jsme svedli tvdrý boj s Archimondem. Bohužel se nám nepodařilo Nordrasill (Strom života) zachránit a náš svět jak ho známe byl zničen. Ale my se nevzdáváme. Brzy opět provedeme výpravu do chodeb času a pokusíme se překazit Archimodovi plány. Ať nás provází síla.
Přidal: Sanka Coffee 29.9.2010
Black Qiraji Resonating Crystal
Jak jistě víte, blíží se Wotlk a s nástupem Wotlku má na Insomnii skončit chainq na Scaraba, proto je obnoven a bude se chodit míst T4, možná i místo nějakýho T5 a rychle se udělá než nám to zarazí. Přihlašovat se můžete na foru (Obsah fóra » Rady, Tipy, Triky... » Chain quests na scaraba).

Přidal: Skull55 20.9.2010
Hyjal
Progress Hyjalu je v plnném proudu, včera padl první bos, dneska další 2 a nechybělo málo k prvním T6 tokenům. Bohužel z česové tísně se další pokus odkládá na příští týden. Takže si začněte dělat preQ na BT, brzo tam vtrhnou Dobrmani v plnné parádě!
Přidal: Sanka Coffee 16.9.2010
Jedeme dál
Dobrá tedy.Vše se vyřešilo a zdá se že sme najeli do starých dobrýchkolejí na FC t5tky a pokud se bdueme aspon trochu snažit a sejdeme se v hojném počtu pudem pět hyjal... For the HONOR!!! For The DOBRMAN!!!
Přidal: Zenekfail 12.9.2010
Raidy
2023
49. týden
PO:
ÚT:
ST:
ČT:
PÁ:
SO:
NE:
Nábor
Druid

Feral Combat
Balance
Restoration
Hunter

Beast Mastery
Marksmanship
Survival
Mage

Arcane
Fire
Frost
Paladin

Holy
Protection
Retribution
Priest

Discipline
Holy
Shadow
Rogue

Assassination
Combat
Subtlety
Shaman

Elemental
Enhancement
Restoration
Warlock

Affliction
Demonology
Destruction
Warrior

Arms
Fury
Protection
Legenda:
Nábor zastaven
Vysoká poptávka
Střední poptávka
Nízká poptávka
Počítadlo
Celkem:
Dnes:
Online:
Odkazy

www.mystiq.org www.worldofwarcraft.com
www.wowhead.com
Talent calculator
DKP tabulka

Anketa