FAQ

Často kladené otázky
 • Co od této guildy můžu očekávat?
  Jsme PvE guilda, takže spoustu raidů a momentálně i progressu T6 dungů (v současné době BT, později SWP). Snažíme se tu udržovat přátelské prostředí a hromadu zábavy, jak na ventrilu, tak i ve hře.
 • Nechtějí mě vzít na raid. Co mám dělat?
  Aby jsi se mohl/a dostat na raid, tak seš musíš přihlásit v kalendáři, k čemu potřebuješ registraci na webu (nebo foru, je to stejné) a poté si v profilu musíš vytvořit postavu. Další možností je, že nemáš dostatečný equip nebo nedostatečně ovládáš svou postavu.
  Upozornění pro PvP hráče: Na raid v pvp equipu nebo dokonce i v pvp talentech vás nikdo brát nebude!
 • Nemůžu se přihlásit do kalendáře, proč?
  Musíte se přihlásit. Pokud zde ještě nemáte účet, tak se registrujte. Buď zde nebo na foru. Učet je společný. Pokud jste přihlášeni, tak na foru musíte být ve skupině, poté se vám odemkne možnost se přihlásit na raid. Pozor! Na raid je možné se přihlásit maximálně hodinu před jeho začátkem.
 • Fajn, účet už mám, postavy taky, jak se dostanu do skupiny?
  Jdi na orum do sekce Uživatelský panel. Tam do skupin a dej si přihlášku kam patříš. Do 24h bude tvoje přihláška potvrzena správci skupin.
 • Proč to tu všechno máte tak složitý? Nějaký skupiny, forum, profily atd.
  Právě naopak. Tady stačí jedna registrace a máš přístup na forum i do kalendáře a na celý web. Skupiny jsou tu z toho důvodu, že jsme rozdělení na 2 guildy a štěňata nemají přístup do všech sekcí, například se v kalendáři nemůžou přihlásit na T6 raid. No a profily jsou tu kvůli kalendáři, aby jsme věděli s čím tam chcete jít.
 • Proč bych měl jít do Dobrmanů, ve štěňatech mi nic nechybí.
  Zdání klame. Mimo lepšího názvu (přece jen dobrman zní líp než štěně) máte řadu výhod, jako jsou enchanty nebo epické gemy zdarma. Další důležitou věcí je, že jako štěně se na T6 raid dostanete pouze výjmečně, protože kalendář vám nedovolí se na T6 raid přihlásit a to znamená, že vaše šance se tam podívat je pouze v případě, že by náhodou nebylo dost lidí a potřebovali by jsme doplnit.
 • Na co ventrilo? taktiku přece znám...
  To je sice pravda, ale když se něco zvrtne, tak nikdo nic psát nebude a hlásí se to na VT a když tam nebudete tak to samozřejmě pokazíte. Přítomnost na Ventrilu je v raidech povinná a bez něj se na raid nedostanete. V případě, že to někdo zkusí obejít (vypnuté repráky, mute, atd.) a bude odhalen, čeká ho krutý trest! Toto je považováno za ohrožení celého raidu a podle toho taky s vámi bude naloženo.
 • Omen? To je zbytečnost, já přece nemůžu agro urvat...
  Možná že ne, ale u některých bosů nebo v případě, že něco nejde jak má se to stát může, takže omen (nebo něco co měří agro) je povnností. Pokud ho nemáte, tak dopadnete ještě hůř, než kdyby jste nebyli na ventrilu.
 • Sem první v DMG, tak proč mi nadávaj?
  Tak to si borec, ale pokud ti je v raidu přidělena funkce (např. dispellovat), tak máš dělat to a ne si tu někde honit triko.
 • Raidy
  2023
  49. týden
  PO:
  ÚT:
  ST:
  ČT:
  PÁ:
  SO:
  NE:
  Nábor
  Druid

  Feral Combat
  Balance
  Restoration
  Hunter

  Beast Mastery
  Marksmanship
  Survival
  Mage

  Arcane
  Fire
  Frost
  Paladin

  Holy
  Protection
  Retribution
  Priest

  Discipline
  Holy
  Shadow
  Rogue

  Assassination
  Combat
  Subtlety
  Shaman

  Elemental
  Enhancement
  Restoration
  Warlock

  Affliction
  Demonology
  Destruction
  Warrior

  Arms
  Fury
  Protection
  Legenda:
  Nábor zastaven
  Vysoká poptávka
  Střední poptávka
  Nízká poptávka
  Počítadlo
  Celkem:
  Dnes:
  Online:
  Odkazy

  www.mystiq.org www.worldofwarcraft.com
  www.wowhead.com
  Talent calculator
  DKP tabulka

  Anketa